sobota, 20 grudnia 2014

Lindt stiks Hello my name is Cookies and Cream

Witajcie! Udana zabawa na wigiliach klasowych? ;) Ja jak już wspomniałam nie pojawiłam się w szkole, a prezent odbiorę po świętach :)

Dziś już ostatni z batoników od Lindt'a, który według mnie wypadł najsłabiej, ba! Uważam nawet, że nie warto dawać za niego tyle pieniędzy, a postawić na coś zupełnie innego np:. na Mikę Oreo, która jest dużo smaczniejsza.
Zapraszam!


Skład:


Wygląd: Wszystko identyczne jak w poprzednich wersjach. Kolejność, układ, wzorki...identyko.
Co do opakowania, tu mamy złoty kolor i apetyczne ciastka, bardzo podobne to tych, które ostatnio piekłam :D


Smak: Czekolada mleczna pyszna, rozpływająca się w ustach, nie za słodka - bajeczna. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie nadzienie. Ja nie mówię, że ono jest wstrętne, nie zjadliwe czy chemiczne, ale jak za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego, dużo lepszego. Krem nie za słodki, mocno mleczny z odrobinką śmietankowego aromatu, a ciastka chrupiące lecz w za małej ilości i zdecydowanie za bardzo rozdrobnione. Szczerze? Ja wolę sobie kupić Milkę Oreo. Będę miała więcej czekolady, zapłacę mniej, a i jeszcze zostanie mi na KitKat'a z masłem orzechowym czy jakiś jogurt od Mullera ;)


Podsumowując:
7/10
Czy kupię ponownie? - Nie
Cena - ok. 5-6 zł

7 komentarzy:

 1. Fabrykę ich masz czy jak? :D
  I tak mnie nie zniechęciłaś do tego batona :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale numer, miałam właśnie niedługo kupić kilka tych batoników, bo z samej nazwy bardzo mnie skusiły. Ale jak mówisz, że tych akurat nie warto, to zaraz idę do sklepu po Milkę Oreo, bo ją ubóstwiam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnie zdanie nas rozwaliło :D Za takie pieniądze zdecydowanie można mieć więcej słodkości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O, nawet nie wiedziałam, że Lindt produkuje batoniki. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Smutkiem przepełniasz serce me, każąc broczyć do krwi kropli ostatniej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie było mi dane go spróbować :> "Cookies and cream" jest trochę zobowiązujące dla producenta, a jak widać nie bardzo jest :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe, czy tak samo oceniłabyś ten smak w formie tabliczki. Za polecenie w zamian Lindta Milki Oreo dyskretnie podziękuję ;).

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz cieszy więc bądź miły i jeśli Ci się spodoba - skomentuj ! :)
Dziękuję.