środa, 5 grudnia 2018

LaSelva BIO - produkty prosto ze słonecznej Toskanii!

Uwielbiam podróżować, a moim największych marzeniem jest odwiedzenie Włoch! To piękny kraj, cudowni ludzie z ciekawym temperamentem, przepyszna kuchnia i pełnia słońca :) Nie bez powodu właśnie pomidory z Toskanii są takie pyszne! Z Toskanii wywodzi się właśnie LaSelva czyli sklep z produktami ekologicznymi najwyższej jakości prosto z Toskanii. LaSelva położona jest w południowej Toskanii, od 1980 roku zajmuje się uprawą warzyw i owoców ekologicznych to bardzo dużo czasu aby nabrać doświadczenia i profesjonalizmu, a więc dlatego w ich sklepie internetowym znajdziecie produkty najlepszej jakości! Cudowne jest to, że sklep opiera się głównie na produktach wegańskich i wegetariańskich, a więc wszystko produkowane jest ze zgodą z naszą matką naturą. Osobiście bardzo cenię sobie ekologiczne produkty i zawsze staram się takie wybierać. Trzymam się tego przekonania, że lepiej inwestować w to co jemy, bo właśnie żywność jest jednym z najważniejszych czynników odpowiadających za nasze zdrowie. LaSelva jest gospodarstwem uprawnym na miarę złota ponieważ LaSelva jest przykładem na to, że rolnictwo ekologiczne i rolnictwo przyjazne naturze mogą funkcjonować wspólnie dbając o naturę i wykorzystując ostrożnie wszystkie dostępne zasoby! A przecież w dzisiejszych czasach jest to niezwykle ważne gdyż klimat zmienia się diametralnie, a zanieczyszczenia jakie produkuje człowiek powoli niszczą nasza planetę! Dlatego tak bardzo warto patrzeć na to, co ląduje w naszym koszyku. I nie mówię tutaj o skrajności, bo sama nie jestem święta - kupuję rzeczy przetworzone, z olejem palmowym, w plastikowych opakowaniach i nie zawsze z upraw ekologicznych, ale staram się kupować ich mniej,a każdy odpad segreguję i mam nadzieję, że Wy też chociaż się staracie tak robić :)

Dzisiejszy post o LaSelva nie jest przypadkowy! Bo własnie dzisiaj, 5 grudnia macie darmową dostawę w tym sklepie i moim zdaniem warto z tego skorzystać! Wiadomo, przecież nikt nie lubi płacić za kuriera ;) 

Ja do testów otrzymałam te produkty i już nie mogę się doczekać jak będę je mogła opisać tutaj na blogu specjalnie dla Was! Dodatkowo szykuję jeszcze dwa przepisy z udziałem tych pyszności, a więc bądźcie czujni! Tymczasem zapraszam na stronę sklepu i udanych zakupów! Warto skorzystać bo taki dzień jest raz w roku :D

4 komentarze:

Każdy komentarz cieszy więc bądź miły i jeśli Ci się spodoba - skomentuj ! :)
Dziękuję.